KAMIENIARSTWO

Dariusz ?otowski

16-070 Choroszcz, Dzikie 45

+48 85 719 30 52

+48 602 462 142

dareklotowski@wp.pl

Płyty granitowe i marmurowe

Klientom korzystającym z naszych usług kamieniarskich oferujemy bogaty wybór płyt granitowych i marmurowych, zarówno z bloków przecinanych w zakładzie, jak również bezpośrednio importowanych z Indii, Włoch, Hiszpanii i Brazylii. Elastyczność zaopatrzenia daje nam pełną niezależność w wyborze oferty dostawcy.

Oprócz szerokiej gamy kolorystycznej płyty wyróżniają się wykończeniem powierzchni: polerowane, satynowane, płomieniowane oraz antykowane - płomieniowane i szczotkowane. Struktura zakupów uwzględnia zapotrzebowanie i różnorodne przeznaczenie płyty marmurowych i granitowych na blaty łazienkowe i kuchenne, parapety, obudowy kominków i schodów. Systematycznie poszerzamy asortyment płyt i bezustannie poszukujemy nowości na rynku kamieniarskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Naturalne piękno kamienia bardzo trudno jest pokaza? nawet na najlepszych fotografiach, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy w Choroszczy koło Białegostoku i obejrzenia materiałów, którymi dysponujemy.

  • Płyty granitowe i marmurowe

  • Płyty granitowe i marmurowe

  • Płyty granitowe i marmurowe

  • Płyty granitowe i marmurowe

  • Płyty granitowe i marmurowe

Copyright © Kamieniarstwo Dariusz Łotowski

Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!